Miku akrobaatika

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
Miku akrobaatikas on 24 akrobaatilist kogu-pere-mängu.
Puhas lust ja müramine lihtsatest harjutustest kuni eriliste trikkideni arendab motoorikat.
Kunstniku pliiats hoolitseb selle eest, et lugeja suudaks kõiki mänge ja harjutusi samm-sammult järele teha.
„„Miku akrobaatika“ on inspiratsiooniks lastevanematele, kes soovivad arendada oma lapses loovust, liikuvust ja enesekindlust.
Akrobaatika sobib oma olemuselt kõigi spordialade baastreeninguks, arendades kogu keha lihaskonda, koordinatsiooni ja ruumilist intelligentsust. Treeninguga saab alustada juba varases eas, kuna lapsi köidab väga oma kehaga kõikvõimalike mänguliste harjutuste tegemine. Iga vanem on näinud, kuidas lapsed kilgates hüppavad, jooksevad ja end rullivad.
Rika Taeymans on Veronica Sherborne’i meetodile toetudes töötanud välja oma metoodika väikelaste müramishuvi nutikaks suunamiseks. Tsirkusetreenerina kasutab Rika akrobaatikat tsirkusele omase loomingulisuse ja lustlikkusega.
Rika Taeymansi raamat on väga südamlik, pakkudes koostegemise rõõmu väikeste lastega peredele. Lõbusad kirjeldused arendavad osalejate kujutlusvõimet. Akrobaatikaharjutused annavad koormust ja treeninguefekti nii vanemale kui ka lapsele. Seejuures ei pane laps tähelegi, et ta ennast treenib – just nii see peabki olema! See pole treening, vaid mäng. Lapsevanemad teavad, et laps on nõus alati mängima ja läbi kasvatusliku mängu on võimalik saavutada nii mõndagi.
Olulisim selle raamatu juures on aga perega koos mängimise/võimlemise rõõm, mis lähendab vanemat ja last ning süvendab usaldust teineteise vastu. Raamatus kutsutakse üles alati tunnustama oma last, kasvatades nii juba väikesest peale eneseusku ja julgust. Laps, kes usub endasse, on võimeline kergemini saavutama paremaid tulemusi igas eluvaldkonnas. Lastevanemana toetame lapsi alati positiivsete sõnumitega. Nii õpetame oma lastele häid sotsiaalse käitumise oskusi ning arendame koostöötahet.
Ja nüüd koos akrobaatikat tegema!“
Terje Bernadt,
tsirkusestuudio Folie akrobaatikatreener, lapsevanem
Product is sold out!