OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Õnn kuulub kõigile

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
23,70 €
Regular price: 24,95 €
Availability in stores
Sinu käes on raamat, mis räägib õnnest ja rahulolust. Jagan sinuga enda lugu, ent ka mõtteid laiast maailmast. See raamat ei räägi sellest, kuidas saada rikkaks ja ilusaks, vaid sellest, kuidas oma tavalisse argipäeva tuua rohkem rõõmu. Samuti ei paku ma sulle õnnevalemit, aga usun, et leiad siit teeviitu, mille abil rahuldust pakkuvama elu suunas liikuda.
See raamat jaguneb mõtteliselt kolmeks. Esimeses pooles uurin, mida on õnne ja rahulolu kohta rääkinud teadlased ja vaimsed õpetajad ning arutlen sekka oma isiklike kogemuste ja taipamiste üle. Raamatu teises pooles jagan oma õnnelike hetkede päevikut, mida pidasin 2020. aasta juulis ja augustis. Loodan, et see suunab ka Sind märkama oma argipäevas positiivset ja head. Kolmandas osas teen oma rännakust kokkuvõtteid.
Ma ei ole õnne-ekspert, vaid uudishimulik teekäija, kes uuris, kuidas enda elu õnnelikumaks muuta. Kirjutasin selle “õnnelik olemise käsiraamatu” eelkõige endale, ent loodan, et see inspireerib ka Sind looma oma ellu positiivseid muutusi.
Mari Tammar on varem avaldanud raamatud „Sõna raamat“ (2012) ning „Hundihüüdja“ (2019).
Delivery 1-3 workdays
23,70 €
Regular price: 24,95 €
Availability in stores