Õnneks või kahjuks

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
36,05 €
Regular price: 37,95 €
Availability in stores
Nagu õli vees…

Telekokk Nina Lyon tahab endale kokandusmaailmas nime teha ja inspireerida ka kõiki teisi noori naisi. Profiköökide meestekeskne valdkond on teda juba liiga kaua tagasi hoidnud ja alahinnanud ning tal on sellest kõrini. Nüüd on tal tõsielulise võistlustelesaate „Järgmine meisterkokk!“ kaassaatejuhina viimaks ometi reaalne võimalus toidumaailma tippu tõusta.

Õnnetul kombel on tema kaassaatejuht Hollywoodi kõige libedam jobu.

Restoranipidaja Leo OʼDonnell ei taha sugugi Ninale närvidele käia. See lihtsalt juhtub kuidagi, eriti kaamerate käies. See on osa ärevusest ja stressist, millega ta on selles valdkonnas liigagi hästi tuttav. Nii ei ole ta kuidagi valmis kaela sadavateks tagajärgedeks, kui ta ühe naljaga tsipake liiga kaugele läheb ja Nina lihtsalt ameti maha paneb – otse-eetris.

Mis veelgi hullem, paparatsod tabavad nad olukorrast, mis tundub kompromiteeriv… ja saate fännid lähevad täiesti pööraseks. Tuleb välja, et „salajane romanss“ Nina ja Leo vahel võib olla just see, mida nende mõlema karjäär kõige rohkem vajab.

Nüüd on neil vaja ainult sellega kaasa mängida, ilma teineteist maha löömata… ja tunnetesse uppumata. Lihtne nagu vimkaga karjasepirukas. Või kuidas?
Delivery 7 workdays
36,05 €
Regular price: 37,95 €
Availability in stores