Õpime lõbusalt! Inseneriteadus

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
18,00 €
Regular price: 18,95 €
Availability in stores
Nooremale eale mõeldud 4 pappraamatut on koostatud STEM-põhimõttel. STEM on inglisekeelne lühend sõnadest „Science”, „Technology”, „Engineering”, „Mathematics”, ehk „Loodusteadused”, „Tehnoloogia”, „Inseneriteadus”, „Matemaatika”. Eesti keeles on need LTT valdkond ehk loodus- ja täppisteadused ning tehnoloogia.

Sarja raamatud annavad lapsele teadmisi loodusteadustest, matemaatikast, inseneriteadusest, tehnoloogiast lõbusalt ja mänguliselt. Iga teema juures on lühike selgitus ning küsimus. Sellele saab pöörleva ketta abil vastata ja oma vastust kontrollida järgmiselt leheküljelt. Vale vastuse korral on võimalik uuesti vastata, aga igal juhul saab midagi uut teada. Raamatutes on toredaid katseid, mida ise või koos lapsevanemaga teha.

Raamat on koostatud Daco´s Confetti loovuslaboris, mille loojad Paolo Mancini ja Luca de Leone on enda ümber kogunud suure hulga professionaale – disainerid, ajakirjanikud, kunstnikud, sisuloojad, toimetajad. Selleks, et luua ja ellu viia uuenduslikke oivalisi projekte.

Federica Fabbian on Itaalia päritolu illustraator ja graafiline disainer, kes elab Strasbouris.

Inseneriteaduse raamatus astume Imeliste Inseneride klubisse ja saame teada, millised leiutised muutsid maailma. Vaatame, kuidas vanasti tolmu imeti ja miks sündis nõudepesumasin. Uurime erinevaid materjale, teeme ise katapuldi. Avastame, kuidas töötab telefon, mis on elekter ja kui tugev võib olla paber. Reisime tagasi kiviaega ja unistame ajamasinast.
Delivery 1-3 workdays
18,00 €
Regular price: 18,95 €
Availability in stores