Palermovej ülemlaul

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores
„Kujutlusvõime tõeline tulevärk! Ja meeletult naljakas!” Søndag

Kui Estheri vanaisa 1921. aastal Palermovejle maja ostab, ihkab ta endale kodu täis ooperit, boheemlasi ja armastust, mis oleks niisama joovastav nagu kuningas Saalomoni ülemlaulus. Aga tema väljavalitu, venelanna Varinka, käiks palju parema meelega koerte võiduajamisel kihla vedamas.

Kirglik unistus kunstnikuelust jääb suguvõssa kummitama. Iseäranis heitlevad taevakõrguste ootustega Esther ja tema kaksikõde Olga.

„Palermovej ülemlaul” on perekonnasaaga kolmest põlvkonnast, kelle juured ulatuvad Kopenhaageni luksusvillast sügavale Sankt-Peterburgi tsirkusesse ning oksad sirutuvad Pariisi ooperimajja. See on värvikas lugu sajandi armastuse püüdmisest. Sellest, kuidas suurelt kaotada ja kõigele veel kord uus võimalus anda.

Annette Bjergfeldt on kirjanik, muusik, laulja ja laululooja. Mitu aastat elas ta Ameerika Ühendriikides, kus andis kontserte, kirjutas laule ning maalis. Varem on ta kirjutanud kolm lasteraamatut ning käsiraamatu „Kokaraamat laululoojatele”. „Palermovej ülemlaul” on tema debüütromaan.

Delivery 1-3 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores