Särab ja hiilgab

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
35,10 €
Regular price: 36,95 €
Availability in stores
Aastaid pärast ootamatut rasedust, mis sundis teda rajalt kõrvale kalduma, on Sage McKnight maandunud kahele jalale tänu oma vanematele, kes nõustusid ta lapse ise üles kasvatama. Olles ambitsioonikas arhitekt oma isa ettevõttes, alustab ta tööd oma kõige keerulisema ja huvitavama kliendi Mason Tuckeriga – endise profipesapalluriga, kes paraneb alles füüsilistest ja emotsionaalsetest armidest pärast helikopteriõnnetust, mis tegi temast ratastoolis üksikisa.

Olles esmalt Sageʼi ja ta avatud, rõõmsameelse oleku pärast ettevaatlik, ei saa Mason siiski eirata naise annet ega tõmmet, mida tema vastu tunneb. Kuid Hopeʼs Crossing on koht, kus kellegi minevik ei jää saladuseks, ning kui ta kuuleb Sageʼi ja tolle poja kohta, meenub talle ta enda õnnetu lapsepõlv, mis sunnib teda otsustavalt alles hoidma kõik kaitsemüürid, mille on püstitanud.

Ent tänu Sageʼi oskusele parandada kõike, mis on katki, ning omapäraste linnaelanike kosjasobitamisele mureneb ka Masoni otsus naine endast eemal hoida. Kui lisada sellele kompotile veel heldelt jõulumeeleolu, siis pole kummalgi võimalustki selle pühademaagia vastu saada.
Delivery 7 workdays
35,10 €
Regular price: 36,95 €
Availability in stores