Sekeldused sekvoiametsas

Kuueteistkümnes raamat
0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
31,30 €
Regular price: 32,95 €
Availability in stores
Endine näitleja Dylan Childress, kes on lahkunud Los Angelese melust rahulikumasse ellu, juhib Montanas oma lennundusfirmat. Ent kui äril ei lähe kõige paremini, hakkab Dylan taas kaaluma üht Hollywoodi pakkumistest, mida talle ühtelugu saadetakse. Ta loodab, et mootorrattaretk semudega Neitsijõele aitab otsustada, missugust teed valida. Ent tema isiklikud mured jäävad tagaplaanile, kui ta märkab linna lähedal maantee ääres üksikut naist.

Katie Maloneʼi ja tema kaksikutest poegade reis Neitsijõele jääb katki, kui tema autol lõhkeb rehv – niisamuti kui tema viimane suhe. Ja mis veelgi hullem: väljas sajab vihma, poisid on näljased ning Katie ei saa rehvi vahetamisega hakkama. Niisiis, kui tema kõrval peatuvad abivalmid mootorratturid, tunneb Katie suurt kergendust. Siis märkab ta seksikat nahkrõivais Dylanit ja ühe põgusa hetkega pööratakse tema maailm pea peale.

Katie on mõistlik üksikema ja Dylan paadunud pühendumisfoob. Kumbki neist ei otsi pikaajalist armusuhet. Ent vahel piisab ainsast hetkest taipamaks, et oled leidnud midagi, mis võib su elu jäädavalt muuta.
Delivery 7 workdays
31,30 €
Regular price: 32,95 €
Availability in stores