Sinu 365 uut võimalust

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
"Sinu 365 uut võimalust!" on ligi 400-leheküljeline kogumik, mis innustab liikuma ja sportima ning seeläbi enda elukvaliteeti parandama. Kogumik sisaldab inspireerivaid tsitaate selle valdkonna tippudelt ja on suunatud igal tasemel harrastajatele ning alustajatele.


Kogumik on mõeldud nii neile, kes juba mingil kujul liikumisega tegelevad, aga ka neile, kes plaanivad sellega alles algust teha ja on selleks stardipaugu ootel. Kogumik esitab väljakutse ka neile, kes on alati mõelnud, et aktiivne ja sportlik eluviis pole nende jaoks. Tuleb vaid lugeda raamatus sisalduvaid mõtteteri ja ehk panevad need juba homme teisiti arvama!


Kogumik sisaldab 365 mõtet, mis annavad inspiratsiooni liikumise ja sportimisega alustamiseks ning ka vaatamata väljakutsetele jätkamiseks. Innustavaid mõtteid jagub raamatus aasta igaks päevaks ja erinevateks hetkeks, mil entusiasmi napib: kahtluse korral, miks üldse liikuda ja sportida; kui ei tea, kuidas aktiivsema eluga alustada või jätkata või kui pole selleks piisavalt tahet; olukorras, kus tuleb toime tulla tagasilöökidega ja ka endale eesmärkide seadmisel.

Kogumiku jaoks on oma mõtteid jaganud üle 100 Eesti erinevate alade tippsportlase, treeneri, liikumise ja spordi valdkonna spetsialisti ning silmapaistva harrastaja. Nende seas on Gerd Kanter, Kaia Kanepi, Allar Raja, Heiki Nabi, Ott Kiivikas, Margus Viigimaa, Madis Rahu, Mihkel Mardna, Allar Levandi, Ago Markvardt, Tõnu Tõniste, Toomas Tõniste, Kristina Šmigun-Vähi, Jürgen Ligi ja mitmed teised. Kõik raamatusse panustanud persoonid on valinud oma kogemustest parimad mõtted ja nõuanded, mis aitavad igal lugejal saada veelgi aktiivsemaks ning nii füüsiliselt kui vaimselt tugevamaks inimeseks.
Product is sold out!