Sõbrale kalli. Teraapiline värviraamat

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
Parem olgu Sul sada sõpra kui sada eurot. See on kaasaegne versioon tuntud Eesti vanasõnast, mille aegadetagune tarkus kehtib ka tänapäeval. Sõbra tugi on hindamatu väärtusega. Öeldakse ka, et pole truumaid sõpru kui neljajalgsed või tiivulised kaaslased. Selle raamatu kaante vahelt leiad nii uusi kui vanu sõpru, kelle pilte värvides koged õnne ja rõõmu tunnet.
Looma- ja linnupiltide värvimine on teraapia, mis aitab Sul vabaneda pingetest, stressist, muredest ja annab Sulle tagasi rõõmsa meele, rahu ja tasakaalu. Läbi õnnetunde paranevad tervis, suhted ja elukvaliteet, suureneb loovus ja töövõime.
Värvid mõjutavad meie mõtteid, tundeid, enesetunnet, käitumist ja tervist. Värvide keele tundmaõppimine aitab Sul paremini mõista iseennast, lahendada probleeme, elada täisväärtuslikku elu. Ei ole olemas õigeid ja valesid värve. Igaühe sisetundest ja meeleoludest inspireeritud pildid omavad just temale kõige tervendavamat ja lõõgastavamat toimet.
Värvides looma- ja linnupilte on sinu pliiats nagu käsi, mis teeb neile sõpradele pai. Vabasta oma meeled ja hellita oma lemmikuid. Värvi nad just sellisteks karvasteks või sulelisteks nagu Su süda hetkel tunneb. Kui pilt on valmis, sule silmad ja tunneta, kuidas pilti pandud positiivne energia sealt Sulle tagasi peegeldub, kujutle end koos enda loodud sõbraga kaunil päikesepaistelisel päeval. Tunne rõõmu oma uue sõbraga koosolemisest ja tee talle mõtteis kalli.
Leia rõõm ja õnn enese sees, nii täitub ka kogu Su ümbrus õnne ja tervendava energiaga.
Product is sold out!