OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Suhtetraumaga töötamine koolis

Teraapia
0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
29,40 €
Regular price: 30,95 €
Availability in stores
Suhtetraumaga töötamine koolis.
Juhised haridustöötajatele düaadilise praktika elluviimiseks.

Kogenud kliiniliste spetsialistide (Kim S. Golding, Sian Phillips ja Louise Michelle Bombèr) poolt kirjutatud raamat annab õpetajatele kõik vajalikud töövahendid, et kasutada düaadilise psühhoteraapia mudelit (DDP), aitamaks haavatavatel õpilastel edu saavutada.

DDP on sekkumismudel varases eas suhtetraumat kogenud laste ja noorte jaoks. Turvatunnet ja ohutust suurendatakse erinevatel viisidel emotsionaalse kontakti loomise kaudu. See mudel annab lastele võimaluse kogeda terviklikuks arenguks, emotsioonide reguleerimiseks ja vastupidavuseks vajalikke suhteid ning seda saab kohandada igasuguste vajadustega õpilaste toetamiseks.“Kohustuslik lugemisvara kõigile, kes töötavad haridusasutustes.”
(Ginny Bootman, Evolve Multi Academy Trust, Northamptonshire)

“Ressurss, mille juurde ma ikka ja jälle tagasi pöördun. Isegi pärast kõige raskemat päeva olen kindel, et praktilistesse strateegiatesse süvenedes saan jalad taas kindlalt alla. Tänan, et tegite DDP nii kättesaadavaks!” (Sarah Fernihough, Nurture Learning therapeutic independent school, direktor)
Delivery 1-3 workdays
29,40 €
Regular price: 30,95 €
Availability in stores