OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Suur anekdoodiraamat

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
37,00 €
Regular price: 38,95 €
Availability in stores
"SUUR ANEKDOODIRAAMAT" on kogumik valitud anekdoote, mis on aastate jooksul kokku kogutud erinevate lõbusate lobasuude seltskondadest. Raamatus on üle 300 lehekülje seiklusjutte linalakkadest kuni Chuck Norriseseni ning juhtumeid mujalt issanda loomaaiast, mis ulatuvad isegi seitsme maa ja mere taha.

Sametkaanelises kõvas köites raamat on nagu huumori piibel, mis on ühtlasi ka efektseks kingituseks, sest mida paremat ikka kinkida kui head tuju.

-------------------
Kaks janust nõrkevat rändurit ekslevad kõrbes. Äkitselt üks seisatab ja küsib teiselt: "Kuule..., sa rääkisid kunagi, et sul on vesi põlves?"
-------------------
Naine läheb ajalehe toimetusse mehe surmakuulutust panema. Raha säästmiseks otsustab ta kirjutada järgmiselt: „Jüri surnud, matused laupäeval.“ Toimetajal hakkab naisest kahju ning lubab tal tasuta veel mõned sõnad kuulutusele lisada. Lesk ulatab toimetajale tagasi täiendatud kuulutuse, milles seisab: „Jüri surnud, matused laupäeval. Müüa Volkswagen Passat.“
Delivery 7 workdays
37,00 €
Regular price: 38,95 €
Availability in stores