Look inside

Tallinna Terminaator

Olev Annuse lugu
0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
37,95 €
Regular price: 39,95 €
Availability in stores
EESTI KÕIGI AEGADE PARIMA KULTURISTI USKUMATU LUGU

Sami Lotila:
Eestis sündinud Olev Annus teenis nooruses Punaarmee Spetsnazi erivägedes, tõeline tapamasin, aga ka Nõukogude Liidu parim kulturist. Ametlikult oli kulturism Nõukogude Liidus keelatud ja Olevgi sattus tihti KGB hambusse.

Olev ihkas jõuda rahvusvahelistele võistlustele. Selleks avanes võimalus 1980. aastate alguses, mil tal õnnestus Soome kolida. Siit algas Olevi teekond kulturismi absoluutsesse tippu, mille ta vallutas 1987. aastal, kui võitis proffide maailmameistritiitli. Tipus olles tutvus ta paljude kulturismi suurnimedega, näiteks legendaarse Arnold Schwarzeneggeriga.

Edust hoolimata järgnes vägivald Olevile Tallinnast sinna, kuhu ta läks. Vägivaldne kokkupõrge mõjutas ka tema kulturistikarjääri.

Olevi loos on palju suuri võite, aga ka suuri ohvreid, tänu millele tagasihoidlikest oludest pärit mees saavutas maailmakuulsuse.

Arnold Tokko:
Olevi lugu näitab meile õiget teed, nende teed, keda saadab edu. See raamatu on kohustuslik lugemine kõikidele neile, kes tahavad elus midagi saavutada, nii et säiliks hingerahu.
Delivery 1-3 workdays
37,95 €
Regular price: 39,95 €
Availability in stores