Teie kehaõõnsuste psühholoogia

Pühholoogiliste vektorite süsteem: millest ei rääkinud Sigmund Freud
0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
15,26 €
Regular price: 17,95 €
Availability in stores
"Eelmise sajandi algul oletas Sigmund Freud, et inimese iseloom on kuidagi seotud tema keha tundlike avaustega (suu, nina, silmad, kõrvad, nahk, naba, ureetra ja anus).
Sada aastat tagasi ei teadnud Freud veel või polnud ehk valmis avalikult välja ütlema, et nende avauste ehk kehaõõnsuste tundlikkus mõjutab inimese kõiki eluvaldkondi: tervislikust seisundist seksuaalsete eelistusteni, elukutsevalikust ettevõtte juhtimise stiilini.
Sellest raamatust saate teada, millised inimtüübid on olemas, lähtudes inimese peamisest tundlikust piirkonnast, ja kuidas need teadmised saavad teile abiks olla erinevates elusituatsioonides.
Kaasahaaravate ja vahel ka naljakate lugude kaudu räägib autor psühholoogilistest vahenditest, mida saate kasutada harmooniliste suhete loomiseks laste ja vanematega, lähedaste ja võõraste inimestega, äris ja isiklikus elus.
Raamatu autor Mihhail Borodjanski on arst-psühhoterapeut, konsultant ja äritreener, mitmete juhtimis- ja suhtlemiskunsti käsitlevate publikatsioonide autor, kolme lapse isa. Alates 1994. aastast on ta läbi viinud enam kui 680 treeningut Venemaal, Euroopas ja USAs, millel on osalenud üle 12 000 inimese."
Delivery 1-3 workdays
15,26 €
Regular price: 17,95 €
Availability in stores