OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Toorsalatid ja põnevamad salatikultuurid

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
23,70 €
Regular price: 24,95 €
Availability in stores
Maitsvad toorsalatid on väga tervislikud, pakatavad kiudainetest ja tekitavad ruttu täiskõhutunde.
Salatite loomiseks on tohutult võimalusi. Selles raamatus on rõhk retseptidel ja salatitesse sobivate taimede väärt omadustel. Kokku käsitleb autor 36 taime, köögi- ja puuvilja. Looduslikest salatitaimedest kirjutab ta põhjalikumalt karulaugust, naadist, nurmenukust, rakvere raipest ehk tõlkjast ja vesiheinast.
Toivo Niiberg: „Mul on teadusmagistrikraad aianduses, loodusteadustes ja psühholoogias. Tööalaselt puutun kokku peamiselt psühholoogia ja aiandusega, töötan praegu Maarja Külas ja õpetan noortele liitpuuetega inimestele nii ilmaelu, toimetulekut kui aiandust. Räpina Aianduskoolis loen täienduskoolitustel aiandusteraapiat, ravimtaimi, mahesäilitust, aiakultuuride säilitamis jt kursusi. Olen kaua olnud õpetaja ja psühholoog-nõustajana. Minu sulest on ilmunud umbes 115 trükist.
Olen parandamatu gurmaan. Maitsev ja mitmekesine toit tagab parema tervise, selle valmistamine arendab loovust, rahustab, korrastab mõtteid ja mis peamine – aitab üllatada oma sõpru ja külalisi …
Häid avastusi taimede maailmas, kokanduses, maitseelamustes ja elus eneses! Head isu!“
Delivery 1-3 workdays
23,70 €
Regular price: 24,95 €
Availability in stores