Tormivaal. Eriväljaanne

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
15,15 €
Regular price: 15,95 €
Availability in stores
Lugu väikesest üksildasest poisist, kaldale uhutud vaalast ja sõprusest, mis muudab nende elu igaveseks...

Noi elab mere ääres koos isa ja kuue kassiga. Igal hommikul lahkub isa majast, et sõita kalapaadiga merele, tagasi koju jõuab ta alles pimedas. Ühel ööl puhkeb tugev torm. Hommikul kõnnib Noi randa ja leiab sealt kaldale uhutud vaala – tormivaala. Poiss teab, et tema uuel sõbral ei ole hea ilma veeta olla ja otsustab ta vanni kosuma viia. Isa, kes hilja õhtul koju saabub, on üllatunud, kuid mõistev. Ta saab aru, et pikkade tööpäevade ja kodust eemaloleku tõttu tunneb Noi end üksikuna. Koos viivad nad vaalapoja merre tagasi, kus on tema õige elupaik.

"Südamlik ja hinge minev pildiraamat."

„Tormivaal“ sobib kooslugemiseks juba päris pisikese lapsega: raamatu suurem formaat võimaldab nautida täies mahus autori enda joonistatud detailirohkeid lapsesõbralikke illustratsioone. Iseseisvaks lugemiseks on teos raskusastmelt sobiv lapsele, kes tunneb trükitähti ning harjutab lause tasandil lugemistehnikat ja joonistähtedega kirjutamist.

Autorist:Benji Davies on Suurbritannia enimmüüdud lasteraamatute autor ja illustraator. Tema lood on tõlgitud pea 40 keelde. Inglismaal on „Tormivaal“ müünud ligi 350 000 eksemplari ja rahvusvaheliselt on raamatut trükitud üle 1 miljoni eksemplari.

Ajatult südamliku sisuga raamat on võitnud hulgaliselt auhindu nii kodu- kui ka välismaal:

Booktrust Best Books Shortlist
Oscar’s First Book Prize WINNER
Peter’s Book of the Year Shortlist
Holland – CPNB Dutch Picture Book Of The Year 2017
Hispaania – Generalitat Valenciana Best Picture Book WINNER
Hispaania – Bookseller’s Guild of Madrid Picture Book Finalist
2023. aastal tähistame Tormivaala sarja esimese osa juubelit, kui ilmumisest täitub juba 10 aastat. Uus, eksklusiivne eriväljaane on saanud värske, kvaliteetsema kaanekujunduse kuldse fooliodetaili ja surutrükitehnika näol.
Lisaks üllatab lugejaid autori tervituskiri ja eemaldatav visand, mida saab kodusisustuses oma nägemuse järgi presenteerimiseks-dekoreerimiseks kasutada.
Delivery 1-3 workdays
15,15 €
Regular price: 15,95 €
Availability in stores