OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Uskumusolendite käsiraamat

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
23,70 €
Regular price: 24,95 €
Availability in stores
Uskumusolendite käsiraamat annab ülevaate müütilistest olenditest maailma eri piirkondades ning nendega seotud legendidest ja uskumustest. Teos on liigitatud piirkondade kaupa: Euroopa, Põhja-Ameerika, Ladina-Ameerika ja Kariibi mere saared, Austraalia ja Okeaania, Aasia, Aafrika ja Lähis-Ida olendid. Aasia osas saab tutvuda lohe, jeti ja veel paljude idamaa uskumusolenditega. Täpsed kirjeldused on Euroopa lohest, Hiina draakonist, Lähis-Ida fööniksist ja basiliskist. Loomulikult on palju infot näiteks praeguse menuolendi, ükssarviku kohta. Põhja-Ameerika osas saame teada, mis on virva- ehk sootuled.
Väidetavalt on teose käsikiri leitud Ateena keskraamatukogu hoidlast ning selle olevat kirjutanud zooloog dr Dimitros Pagonis. Raamatust leiti ka illustratsioonid, mille autoriks olevat doktori tuttav preili Artemis Matsouka. Illustratsioonid on imeilusad ja muinasjutulised ning innustavad uskumusolendite maailma põhjalikult tundma õppima.
Delivery 7 workdays
23,70 €
Regular price: 24,95 €
Availability in stores