Смотреть

Dendroloogia ja pargindus

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
73,10 €
Обычная цена: 76,95 €
Наличие в магазинах
Pargid on maailmas enim kasutatud ja kuulsaim haljasalatüüp, mille üleminekuteisendid metsa suunas on metsapark ja parkmets. Need on aga elanikkonna keskmise ja vanema generatsiooni jaoks järjest suureneva tähtsusega mitte lihtsalt vaba aja veetmise, vaid tervise tõsise tugevdamise kohana. Ida-Aasia ja Tiibeti rahvameditsiinis on puudel ja põõsastel olnud väga oluline roll ravidroogi ja -viljade andjatena, kuid nüüd on kasutusel ka puudekogumid (metsapark, parkmets ja mets) tervikuna kui ravijad ja seda teaduslike uurimuste tulemustena nii, et tekkimas on uus meditsiiniharu – metsameditsiin.

Puudest, parkidest ja metsadest tõelise arusaamiseni jõudmiseks tuleb käia pideva õppimise saatel pikk tee koos nendega, mis on sama loomulik elu osa nagu elu koos lemmikloomadega.

Antud teos on oma kategoorialt õpik-käsiraamat ja kannatab igati välja kõrgkooli nõuded ja vajadused. Pole tehtud konspektiivset või primitiivset „lasteraamatut“ ega lähtutud ka mingist kindlast teosest. Puittaimi on maailmas palju, siin on valik neist, kes meile pakuvad huvi ja võimalusi kohapeal proovimiseks, aga ka neid, keda tundmata võib laias ilmas kohe hätta jääda.
Доставка 1-3 рабочих дня
73,10 €
Обычная цена: 76,95 €
Наличие в магазинах