OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Look inside

Bitter Washi tee

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
26,55 €
Regular price: 27,95 €
Availability in stores
Austraalia väikelinnas Tivertonis on kuritegevus tõusuteel ning määritud minevikuga konstaabel peab uurima teismelise tüdruku ja täiskasvanud naise kahtlasi surmajuhtumeid. Selle tagajärjel käivituvad sündmused, mis ähvardavad linnas kaose tekitada.
Paul Hirschhausen, hüüdnimega Hirsch, on ametiredelil kukkunud politseiuurija, kes on saadetud õitsvast suurlinnast Adelaide’ist kolkapiirkonda konstaabliks. Häbistatud politseinikule Hirschile ihutakse endiselt hammast – sisejuurdlusbüroo üritab teda süüdi lavastada, pelgamata appi võtta isegi valetõendeid. Kui keegi sokutab Hirschi postkasti padruni, tekib tal kahtlus, et selles juhtumis pole tema ainsana ohus.
Sumbunud õhustikuga majanduslikult kiratsevas Tivertonis on kuritegevust rohkem, kui üks politseinik suudab hallata. Kui maantee äärest leitakse 16aastase kohaliku tüdruku surnukeha, muutub olukord veelgi pinevamaks. Olenemata sellest, kas Hirsch leiab tüdruku tapja või mitte – õhkkond linnas on kurjakuulutav.

Garry Disher on avaldanud üle viiekümne teose eri žanrites. Tema krimilugusid on tunnustatud aasta parima krimiraamatu tiitliga kolmel korral Austraalias ja neljal korral Saksamaal. 2022. aastal eesti keeles ilmunud „Lohutus“ sai 2021. aastal Ned Kelly auhinna, mis on Austraalia prestiižseim autasu krimižanris.
Delivery 1-3 workdays
26,55 €
Regular price: 27,95 €
Availability in stores