Geenilõks

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores
Algul ei saa Logan Ramsay aru, et miski on muutunud. Ta tunneb end lihtsalt pisut … nutikamana. Suudab paremini keskenduda. Paremini mitut asja korraga teha. Loeb veidi kiiremini, kõik jääb paremini meelde, vajab vähem und.

Üsna pea ei saa ta seda enam eitada: midagi on ta ajuga teistmoodi. Ja kehaga ka. Ta hakkab maailma ja end ümbritsevaid inimesi – isegi neid, keda ta kõige rohkem armastab – nägema täiesti uue pilguga.

Logani genoomi on häkitud. Ta on sihtmärgiks saanud põhjusel, mis ulatub aastakümnete taha ta mineviku tumedaimatesse aegadesse ning kohutavasse perekonnapärandisse.

Mis veel hullem – temaga toimuv on kõigest esimene samm palju ulatuslikumas plaanis, mis toob samad muutused kaasa tervele inimkonnale, kuid hirmuäratava hinnaga. Tänu oma uutele võimetele on Logan ainus inimene maailmas, kes oleks suuteline seda plaani peatama. Kuid võidušansi saamiseks tuleb tal muutuda millekski muuks. Võibolla koguni millekski muuks kui inimene.

Detailirohke “Geenilõks” on pingelise süžeega välkkiirelt arenev lugu, mis kaardistab ühe mehe põnevat muutumist, võimaldades meil samal ajal mõtiskleda inimeseks olemise piiride – ja meie piiritu potentsiaali üle.
Delivery 1-3 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores