OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Hea mees, Dalton

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
33,20 €
Regular price: 34,95 €
Availability in stores
Armumine ei olnud osa eksperimendist

Greta Hansen tuli Manhattanile praktikale Vanderhaven Corporationisse, ettevõttesse, mis kuulus kaugeks jäänud ja väga rikastele sugulastele. Ent ta taipab peagi, et tegelikult palgati ta silma peal hoidma nende kapriissel tütrel, sotsiaalmeedia kuulsusel Cecel. Ei mingit perenime. Miks peakski? Kogu Twitteri-maailm teadis juba iga tema põnevat liigutust. Kaasa arvatud ebaõnnestunud poevarguse juhtumit, mille järel otsustab Cece areenilt kaduda. Just siis tuleb teda päästma nägus – ja kodutu – võõras.

Dalton Bishopil on saladus. Privilegeeritud mehena on ta elanud ühe sotsiaalse eksperimendi pärast tänavail. Nüüd kutsub Cece mehe tema rüütelliku teo eest elegantsele heategevusüritusele „Unustatud mehe ball“. Ent mees on sisse võetud Gretast – ning Greta üllatuseks tunneb ta sama. Kuid Daltonil on varrukas veel üks saladus. Ent praegu on ta suurima rõõmuga koos oma unelmate naisega. Ja see on alles romantilise ja paljastusi täis seikluse algus, mis viib neid kohta, kus raha, staatus ja kuulsus tähendavad palju vähem kui tõeline armastus.
Delivery 7 workdays
33,20 €
Regular price: 34,95 €
Availability in stores