Hundi kombel

Sirgjoone müük: valda veenmise, mõjutamise ja edu kunsti
0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
37,00 €
Regular price: 38,95 €
Availability in stores
Filmis " Wall Streeti hunt" kasutab Jordan Belfort, keda kehastab Leonardo DiCaprio, Sirgjoone müügitaktikat ja Veenmissüsteemi, et muuta grupp alla keskmise teenivaid õnnetushunnikuid tehinguid lõpetavateks, rahateenivateks rokkstaarideks, kes suudavad kellele iganes müüa mida iganes. Ja nüüd kutsub Jordan kõiki lugejaid osa saama, kui ta avaldab samm-sammult oma eksklusiivse strateegia, kuidas toota tohutut rikkust endale, oma klientidele ja oma müügimeeskonnale. Iga tehnika, strateegia ja nipp on testitud ja töökindlus tõendatud reaalsetes olukordades.
Isegi kui te ei tegele otseselt "müügiga", on Teil ikkagi vaja saada vähemalt suhteliselt osavaks müügi ja veenmise alal. Vastasel juhul avastate end elamas ülimalt võimuvaest elu!
Sa veenad inimesi, et Sinu ideed on head, Sinu arusaamad on mõistlikud. Sa võid olla lapsevanem, kes veenab oma lapsi vanniskäimise või koduste tööde tegemise tähtsuses, sa võid olla õpetaja kes veenab oma õpilasi hariduse väärtuses, advokaat, kes veenab vandemehi oma kliendi süütuses jne.
MÜÜMINE JA VEENMINE ON ELUS KÕIGE ALUS!
Delivery 7 workdays
37,00 €
Regular price: 38,95 €
Availability in stores