OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Identiteedivargus

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
44,60 €
Regular price: 46,95 €
Availability in stores
New York Timesi menukirjaniku Nora Robertsi õudu tekitav põnevik, mis räägib ühe mehe jäisest kurjusest ja ühe naise võitlusest oma elu tagasi saamise nimel.

Sõjaväelase tütar Morgan Albright on otsustanud lõpuks ometi Baltimoreʼi lähedal asuvas kenas rajoonis kodu rajada. Ta sõbranna ja toakaaslane Nina aitab tal maja pangalaenu maksta, sisse toob ka Morgani töö baaridaamina. Ent pärast seda, kui Morgan ja Nina korraldavad kodus esimese õhtusöögi, kus osaleb ka flirtiv IT-spetsialist Luke, kes oli Morganiga baaris jutuotsale saanud, variseb Morgani hoolikalt üles ehitatud maailm kokku. Maja tagumise ukse klaas on sisse löödud, sularaha ja ehted kadunud, auto läinud ja Nina tapetud.

Peagi ilmneb kohutav tõde: just Morgan lasi koletise sisse. „Luke“ on tegelikult külma südamega petis, kelle tegelik nimi on Gavin ja kes jahib teatud tüüpi naisi, varastab nende vara ja identiteedi ning tapab nad lõpuks.

FBI räägitu on jube. Nina polnud mehe tüüp. Mehe tüüp on hoopis Morgan. Nina oli kõigest valel ajal vales kohas. Ja Morgani õudusunenägu alles algab. Tal ei jää muud üle kui põgeneda ema juurde koju Vermonti. Uut elu üles ehitada püüdes kohtub ta teise mehe, Miles Jamesoniga. Miles pole silmatorkav ega flirtiv ja tema perekonna ettevõttel on juured sügaval maas. Ent Gavin on endiselt kuskil ja jahib uusi ohvreid ning pole unustanud ka seda, kes ta käest pääses.
Delivery 7 workdays
44,60 €
Regular price: 46,95 €
Availability in stores