Kaheksas neidis

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
23,70 €
Regular price: 24,95 €
Availability in stores
Kui varahommikune talisupleja avastab veest kogemata hirmsa üllatuse, tuleb politseinik Anna Gladil oma uue elu sasipuntrad korraks kõrvale jätta. Luutsinapäeva pidustusteks valmistuv väikelinn polegi õdusale pidupäevale nii pühendunud, kui pealtnäha paistab.

Keerulise juhtumi juured hargnevad kaugele minevikku. Üsna varsti selgub, et kuriteo lahendamise võtmeks võib olla 30 aastat tagasi toimunud luutsinapäeva rongkäik. Mõned asjad ei muutu ka põlvkondade vahetudes.

„Kaheksas neidis“ kuulutati 2018. aasta parimaks Soome krimiromaaniks. See on teine raamat politseinik Anna Gladist rääkivas krimisarjas. Keskealine Glad otsib elus uut suunda ja lahendab samal ajal väikelinna kuritegusid, mille on tihti põhjustanud inimlik nõrkus või minevikus tehtud vead.

Eva Frantz (snd 1980) on populaarne soomerootsi krimikirjanik. Tema sulest on seni ilmunud kolm romaani, mille peategelaseks on politseinik Anna Glad. Eva töötab ajakirjanikuna Soome rahvusringhäälingus, tema lemmikvandesõna on „perkele“ ning ta mõtleb lapsevankrit lükates tavatult palju mõrvadest ja mõistatustest
Delivery 1-3 workdays
23,70 €
Regular price: 24,95 €
Availability in stores