Külaline

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
Seersant Amy Callanil ja leitnant Caroline Cooke’il on palju ühist. Mõlemat sõjaväes karjääri teinud naist hakkavad seksuaalselt ahistama nende ülemused, mõlemad on sunnitud teenistusest lahkuma. Ja nüüd on nad surnud. Nende vägivallatunnusteta surnukehad leitakse nende enda kodust – nad on alasti vannis, mis on täis sõjaväes kasutatavat kaitsevärvi. FBI kogenud portreteerijad hakkavad jälitama sarimõrvarit – erakordselt nutikat selli, kes ihkab kättemaksu, kes on eraklik, kes on seotud sõjaväega, kes on mõlemale naisele tuttav halastamatu isehakanud korravalvur.
Jack Reacher, endine USA sõjaväepolitseinik, on nutikas sell, eraklik ja pidetu inimesena karm tegelane. Ta tundis kumbagi ohvrit. Juhtumit uurivale agendile Nelson Blake’ile ja tema meeskonnale sobib Reacher ideaalselt. Nad on kindlad, et ainult Reacher suudab leida vastuseid põletavatele küsimustele: kuidas need naised surid? Ja miks?

Raamatu autor Lee Child sündis Kesk-Inglismaa tööstuspiirkonnas. Ta õppis õigusteadust ja töötas kakskümmend aastat televisioonis. Senini on tema sulest ilmunud "Killing Floor", mille Sunday Times kuulutas oma bestselleriks, "Die Trying", "Tripwire", "The Visitor" ("Külaline"), "Echo Burning" ja "Without Fail". Praegu elab Lee Child koos naise ja tütrega New Yorgi osariigis.
Product is sold out!