Praktiline teenusedisaini käsiraamat ettevõtjale

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
40,80 €
Regular price: 42,95 €
Availability in stores
Tootearendus tähendab segadust, vasturääkivusi, edasilükkumisi ning asjade lõputut ümbertegemist. Kõik, mis võib viltu minna, kindlasti ka läheb. Teiste vinget brändi, toodet, teenust, klienti ja kommunikatsiooni vaadates tuleb alati meeles pidada, et selle taga on olnud täpselt samasugune segadus kui sinu tootearenduses. „Praktiline teenusedisaini käsiraamat ettevõtjale“ annab sinu kasutusse konkreetsed meetodid, mille abil on lihtsam uusi teenuseid disainida ja olemasolevaid parandada.
Tihti üritatakse teenusedisaini protsessi taandada puhtale loogikale, organiseerimisele ja meeskonnatööle, ignoreerides loovust täielikult. Paljud teenusedisainerid ei ole lihtsalt kunagi visuaalse disainerina töötanud ning „kõva“ taustaga ärinõustajatel ja ettevõtjatel pole reeglina õrna aimugi, kuidas seda teha. Kui eesmärgiks on luua maagiline kliendikogemus, on disain ja loovus loogikaga võrdsed partnerid.
„Praktiline teenusedisaini käsiraamat ettevõtjale“ paneb rõhku loovale mõtteviisile, et tuua disain ja äri üksteisele lähemale. Raamatust leiad
... motivatsiooni teenusedisaini projekti alustamiseks;
... selgitusi sellest, kuhu disaini valdkond laiemalt liigub;
... kellele ja kuidas teenuseid disainitakse;
... vürtsikaid klientide ja teenusedisainerite kogemusi, millest loodetavasti ükski pole sinu ettevõttest;
... põnevad intervjuud nii mikroettevõtete kui ka ükssarvikutega;
... praktiliste ja loovate meetodite kirjeldused, mis sobivad nii algajale kui ka edasijõudnule.
Delivery 1-3 workdays
40,80 €
Regular price: 42,95 €
Availability in stores