OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Püsiühendus

5-sammuline teekond kasumliku digiturunduseni
0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
25,60 €
Regular price: 26,95 €
Availability in stores
Kõige kulukam turundustegevus on uute klientide leidmine. Kõige targem ja kasumlikum on aga ehitada lojaalset püsikliendibaasi. Raamat „PÜSIÜHENDUS“ aitab ettevõtjal ja turundajal aru saada, kuhu kaob aeg ja kuhu kulub raha. Miks müüke ei tule, kus on kliendid ja mida teha, et online-müügid lõpuks tagasi tooma hakkaks?
Jagame sinuga 5-sammulist digiturundusmudelit, mida võiks rakendada iga ettevõtja, kes tahab teha kasumlikult online-müüki. Oleme mudelit ise kasutanud ja õpetanud aastaid, nüüd anname selle ka sinule edasi.
Lisaks leiad raamatust 70+ prompti, et teha ChatGPT abil digiturundust 10 X kiiremini ja 5 X soodsamalt.
Teet Torim ja Kati Torim on ettevõtjad, turundajad ja European Innovation Academy turundusmentorid. Teet on olnud E-kaubanduse Liidu juhatuse liige ja TalTechi digiturunduse lektor. Ta on Nullist Turunduskooli kaasasutaja ja digiturunduse ekspert. Kati on olnud lektor Eesti Sisekaitseakadeemias. Ta on turundusstrateeg, eristuva kliendikogemuse ekspert ja kahe enesejuhtimise teemalise raamatu autor.
Delivery 1-3 workdays
25,60 €
Regular price: 26,95 €
Availability in stores