Tema viimased sõnad mulle

0 out of 5
Rate this
Delivery 7 workdays
33,20 €
Regular price: 34,95 €
Availability in stores
Kohe New York Timesi bestsellerite edetabelis esikohale tõusnud müsteerium, mida Reese Witherspooni raamatuklubi on soovitanud, on paelunud enam kui miljonit lugejat.
Raamat kõneleb naisest, kes otsib oma abikaasa kadumise kohta tõde… ükskõik millise hinnaga.

Enne kui Owen Michaels kaob, õnnestub tal toimetada oma kallile abikaasale, kellega ta on aasta abielus olnud, kiri sõnumiga „Kaitse teda“. Vaatamata oma segadusele ja hirmule, teab Hannah Hall täpselt, et kiri vihjab Oweni kuueteistkümneaastasele tütrele Baileyle, kes kaotas väikese lapsena traagilistel asjaoludel oma ema. Baileyle, kes ei soovi oma uue kasuemaga vähimatki tegemist teha.

Kui Hannahʼ üha meeleheitlikumaks muutuvad telefonikõned Owenile jäävad vastuseta, FBI vahistab Oweni ülemuse ning USA marssal ja föderaalagendid ootamatult Hannahʼ Sausalito koju ilmuvad, jõuab ta kiiresti arusaamisele, et ta abikaasa pole see, kes väitis enese olevat. Ning et Bailey käes võib olla võti, mis võib aidata välja selgitada Oweni tõelise isiksuse ja selle, miks ta tegelikult kadus.

Hannah ja Bailey asuvad koos tõde otsima. Kuid Oweni mineviku kilde kokku pannes saavad nad varsti aru, et ehitavad ka uut tulevikku – sellist, mida nad kumbki ei osanud ette näha.

„Tema viimased sõnad mulle“ on paeluv müsteerium, mis kätkeb meeletult kiiret tegevustikku, peadpööritavaid süžeemuutusi ja tundeküllast perekonnadraamat ning mille viimane südantlõhestav pööre tähendab vapustust.
Delivery 7 workdays
33,20 €
Regular price: 34,95 €
Availability in stores