OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Vera Wongi isiklik nõuanne mõrvaritele

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
27,50 €
Regular price: 28,95 €
Availability in stores
Oma parimatel aastatel tõmbas Vera Wangi Maailmakuulus Teemaja ligi üllatavalt palju kliente, vaatamata tagasihoidlikule asukohale. Kliendid olid enamasti vanemad San Fransisco immigrandid ning aastatega muutus pidev külastajate vool nireks, seejärel tilkumiseks ja siis jäi vaid üks klient, Alex. Kuigi see oli puhas heategevus, jätkas Vera, kelle perenimi on tegelikult Wong, oma teemaja pidamist.
„Järgmisel hommikul plaksatavad ta silmad lahti nagu tavaliselt ning algab uus päev. Mingit mõtet pole lamada ja end haletseda – ees on tervelt kakskümmend neli tundi, mis nupuvõttesse haarata. Olles oma tavalises hommikurõivastuses, visiir turvaliselt peas, marsib Vera trepist alla oma teemajja, kus ta jääb rabatult seisma.
Sest seal, keset Vera Wangi Maailmakuulsat Teemaja, lebab surnud mees.“
Edasi loeme Juliast, kes on kogu oma elu pühendanud abikaasa Marshallile, aga kes sellest hoolimata on naise maha jätnud. Siis heliseb uksekell ja Julia korterisse siseneb kaks politseinikku. Üks politseinik köhatab ja küsib, kas Julia abikaasa on Marshall Chen. Siis ta ütleb: „Oh, meil on väga kahju teile teatada, et täna hommikul leiti teie abikaasa ühes Hiinalinna teemajas surnuna.“
Lisaks politseinikele asub mõrvarit otsima ka Vera.
Delivery 1-3 workdays
27,50 €
Regular price: 28,95 €
Availability in stores