OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Armastuse 8 reeglit

Kuidas seda leida, hoida ja sellest lahti lasta
0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores
New York Timesi menuki nr 1 „Mõtle nagu munk“ autor pakub ilmutusliku juhendi romantika iga etapi kohta, tuginedes iidsele tarkusele ja tänapäeva teadusele.

Koolipingis ega hiljemgi ei õpeta meile keegi, kuidas armastada. Seetõttu satume sageli suhetesse, ilma et meil oleks nendega toimetulekuks muud abivahendit peale romantiliste filmide ja popkultuuri. Kuni praeguseni.
Jay Shetty ei käsita armastust millegi taevalikuna ega avalda selle kohta klišeekogumikku, vaid esitab konkreetsed praktilised sammud, mis aitavad varasemast paremini arendada endas oskusi armastust kogeda ja kasvatada. Ta jagab teadmisi, kuidas üheskoos võita või kaotada, kuidas määratleda armastust ja miks lahkuminek maha ei murra. Vedade tarkusest ja meie kaasaja teadusest inspireerituna käsitleb ta kogu suhtetsüklit alates esimestest kohtingutest kuni kokkukolimiseni ning lõpetades lahkumineku ja uue algusega. Ta näitab, kuidas vältida valetõotuste ja ebarahuldava partneri õnge langemist.
Jay Shetty kaheksa reegli järgi elades saame armastada iseennast, oma partnerit ja maailma paremini, kui seni oleme võimalikuks pidanud.
Delivery 1-3 workdays
24,65 €
Regular price: 25,95 €
Availability in stores